Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські спортсменки здобувають перемоги у Чемпіонаті Європи з таеквон-До 2023

Завершився другий день чемпіонату Європи з Таеквон-До в Румунії, який приніс франківським спортсменам три “золота”, “срібло” і “бронзу”.

Анна Сірокваша в розділі “формальні вправи ІІ дан” серед юніорок, перемогла чотири сутички і стала дворазовою чемпіонкою Європи. Також Анна у спарингу – 50 кг перемогла у спортсменки з Іспанії і Польщі та у півфінальному поєдинку з рахунком 2-1 поступилась представниці Польщі і здобула “бронзу”.

Кіра Чекіс перемогла в п’яти поєдинках і стала дворазовою чемпіонкою Європи в спарингу. Також Кіра змагалась у дуже конкурентній категорії «формальні вправи І дан», де було 50 учасниць та здобула “срібло”, у фіналі поступилась норвежці 3-2.

Лідія Приймак виступала у ваговій категорії – 65 кг серед юніорок, 21 учасниця впевнено дійшла до фіналу та у фіналі з рахунком 4-0 перемогла спортсменку з Норвегії та здобула титул чемпіонки Європи, виконавши норматив Майстра спорту України.

Вітаємо талановитих прикарпатських спортсменок із спортивними досягненнями, дякуємо нашим тренерам та бажаємо нових здобутків, перемог на спортивній арені!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *