Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатським власникам бджолосімей бюджетну дотацію виплачено

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що 24 грудня цього року1296 власників бджолосімей отримали з державного бюджету 12.8 млн. грн. за наявні бджолосім’ї.

Кошти спеціальної бюджетної дотації за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей в розмірі 200 гривень за бджолосім’ю виплаченіна безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 (зі змінами).

Важливо, що люди повірили у програму і подали документи на такий вид державної підтримки. Даний напрямок фінансування передбачено і в 2021 році. Тому рекомендуємо пасічникам Івано-Франківщини продовжувати роботу щодо проведення реєстрації та паспортизації своїх потужностей (пасік) з метою отримання коштів бюджетної дотації у наступному році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *