Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття долучилося до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Сьогодні в облдержадміністрації офіційно підписали меморандум щодо участі Івано-Франківської ОДА у Всеукраїнському екологічному проєкті «Озеленення України». Документ своїми підписами скріпили заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк та координатор проєкту в області Леся Аронець.
«Обласна державна адміністрація підтримує цей проєкт і сьогоднішнє підписання меморандуму є логічним продовженням і сигналом про те, що ми долучаємося до нього, – зазначив Дмитро Романюк. – Важливо об’єднати зусилля усіх для позитивного впливу на екологічну ситуацію в країні. Адже промисловий розвиток та економічне зростання створюють негативні наслідки для екологічної сфери. Тому ми, як свідомі громадяни, як живуть у ХХІ столітті, маємо думати не тільки про сьогодення, але й про майбутнє. І як прогресивне суспільство повинні здійснювати заходи, які будуть мінімізовувати негативний вплив на довкілля».

У рамках проєкту 21 березня по всій Україні планують висадити мільйон дерев. Крім цього, протягом року сприятимуть у висадженні парків та алей, проводитимуть загальнодержавну інформаційну кампанію популяризації висадження дерев в Україні, організовуватимуть освітні воркшопи в навчальних закладах тощо.

Всеукраїнський екологічний проєкт «Озеленення України» має на меті привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, розвиток екологічної свідомості людей. Його організаторами виступають Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу – «СЕО Club Ukraine».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *