Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття і надалі триматиме надійний тил

Вся критична інфраструктура області продовжує стабільно працювати. Урядом упродовж тижня буде прийнято комплекс необхідних рішень щодо вирішення ситуації із дефіцитом пального.

Про це у відеозверненні розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що для внутрішньо переміщених осіб в області буде збудовано близько 100 тисяч квадратних метрів житла, яке надаватиметься тим, хто внаслідок бойових дій втратив власні помешкання. Квартири одразу будуть надаватися з мінімальним оснащенням, технікою, меблями.

Також розглядають можливості викупу готових квартир для переселенців. Усе житло перебуватиме у державній власності та після повернення людей до постійних місць проживання буде передаватися військовослужбовцям та людям, які перебували на квартирному обліку.

За словами Світлани Онищук, близько 16 тисяч випускників цьогоріч зареєструвалися для проходження єдиного мультимедійного тесту, який є альтернативою ЗНО. В усіх 26 пунктах тестування є укриття, що важливо для забезпечення безпеки дітей.

Посівна на Прикарпатті проходить в оптимальні терміни. Кількість засіяних площ становитиме не менше минулорічної – близько 383 тисячі гектарів.

«Кожен день нас наближає до перемоги. Дякую усім за працю. Слава Україні!», – наголосила Світлана Онищук.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *