Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття отримало 115 кисневих концентраторів

Кисневі концентратори отримали лікувальні заклади, у яких будуть розгортати додаткові ліжка для хворих на коронавірусну інфекцію. Про це було досягнуто домовленості напередодні позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.
«Три доби – саме стільки пройшло від моменту, коли ми зібрали потребу від лікарень області і до фактичної передачі їм кисневих концентраторів, – наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. – Ми передаємо по 20 кисневих концентраторів Івано-Франківській обласній клінічній лікарні та обласній інфекційній лікарні, 35 – Богородчанській центральній лікарні та 40 – Лисецькій лікарні».

Про додаткові потреби цих лікувальних закладів також ішлося 17 лютого під час зустрічі із головним санітарним лікарем України-заступником міністра охорони здоров’я Віктором Ляшком, адже швидке забезпечення медичних закладів необхідним устаткуванням, яке виникає у зв’язку з розгортанням додаткових ліжок – критично важливе.

«Ми з моєю командою робимо все можливе та неможливе для цього. 115 концентраторів вже у лікарнях та використовуються для порятунку прикарпатців. Окрема подяка Міністерству охорони здоров’я України за обладнання для Богородчанської лікарні, яке має прибути в Івано-Франківськ уже сьогодні. Працюємо, щоб кожен прикарпатець міг отримувати вчасну та достатню медичну допомогу!»

Своєю чергою Віктор Ляшко відзначив оперативну роботу обласного керівництва щодо розгортання додаткових ліжок для хворих на COVID-19.

«Добре, що відразу ввечері прийшли кисневі концентратори. Ми будемо намагатися зробити все можливе, щоби доукомплектувати ці лікарні всім необхідним. Медична допомога буде надаватися якісно всім, хто її потребує на території області», – зазначив головний санітарний лікар України.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *