Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття продовжує співпрацю з Опольським воєводством

Сьогодні у рамках візиту офіційної делегації з Польщі на Прикарпаття відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму і комісії співпраці із закордоном та промоції регіону сеймику Опольського воєводства.
У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники структурних підрозділів ОДА, представники Опольського воєводства.

Засідання розпочалося із привітання Марії Савки. Вона запевнила, що Прикарпаття завжди готове до співпраці та залучення інвестицій.

Своєю чергою, почесний консул в Ополе Ірени Пордзік, наголосила, що теж рада співпраці.

“Україна має дванадцять почесних консульств. Всі вони – справжні друзі України. Бачу в залі людей, які я мала честь приймати у себе в консульстві. Дуже рада, що вперше маю можливість бути на Прикарпатті та сподіваюсь на тісну співпрацю”, – зазначила Ірена Пордзік.

Голова комісії, депутат обласної ради Ігор Дебенко зазначив, що сьогоднішнє засідання покликане не лише зберегти позитивні напрацювання, а й примножити їх.

“Опольське воєводство – наш стратегічний партнер. За майже 20 років співпраці вдалося реалізувати чимало проектів у напрямках освіти, туризму, економіки, охорони здоров’я. Ми дуже цінуємо цю співпрацю. Результат – найкраще свідчення того, настільки дружніми є наші стосунки”, – зауважив Ігор Дебенко.

Під час засідання представники облдержадміністрації облради та Опольського воєводства обговорили питання розвитоку місцевого самоврядування, галузей освіти, культури, спорту тощо.

Слід додати, що польська делегація планує відвідати Івано-Франківську обласну психоневрологічну лікарню № 3 з нагоди 10-річчя співпраці та стати учасником відкриття одного із відділень.

Окрім того, Івано-Франківський національний медичний університет співпрацюватиме з Державною медичною вищою професійною школою в Ополе. Студенти ІФНМУ матимуть змогу взяти участь в міжнародних конференціях та стажуватимуться у клініках.

Додамо, що впродовж засідання були визначені основні напрями подальшої співпраці регіону та Опольського воєводства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *