Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття сприяє безпечному розвитку ІТ-бізнесу та релокації ІТ працівників

Івано-Франківська обласна військова адміністрація сприяє і надалі буде продовжувати роботу задля безпечного розвитку ІТ-бізнесу та релокації айті-працівників. Наші акценти і координація роботи полягає у налагодженні механізму забезпечення житлом та офісними приміщеннями, безпечних і комфортних умовах праці для айті-фахівців у територіальних громадах області, створенні великої ІТ-Community, пошуку та створенню зручної інфраструктури. Влада спільно з місцевим ІТ-кластером співпрацюватиме в питаннях переїзду, інтеграції та іншій підтримці айті-спеціалістів.

«ІТ-сфера сьогодні повинна продовжувати свою активну роботу та розвиватися для забезпечення економічної стабільності України. Тому, в час війни, важливо максимально підтримати айтівців країни. Івано-Франківщина – це комфортний регіон для релокації ІТ-фахівців із зони активних військових дій», – наголосив заступник голови обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.

Посадовець зустрівся з керівницею Івано-Франківського ІТ-кластеру Іриною Дарвай. Вона зазначила, що з перших днів війни ми запустили ініціативу My Relocate, яку поширили, у тому числі і між ІТ кластерами України. До Івано-Франківська приїхали багато ІТ-спеціалістів, активно релокуються компанії. Також всі наші ресурси направили на боротьбу з окупантом на всіх ІТ-фронтах. Допомагають комп’ютерною технікою військовослужбовцям та місцевим підрозділам територіальної оборони, сприяють розміщенню переселенців із інших регіонів, підтримують ІТ-компанії та їх працівників у релокації.

Наголошуємо, що сьогодні українські ІТ-компанії пліч-о-пліч з ІТ-армією та інтернет-військом руйнують окупантів на кіберфронті.

ІТ спільнота допомагає Україні подолати ворога.

Ми всі разом працюємо для перемоги!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *