Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаттяобленерго отримало Starlink

Для забезпечення основної діяльністі АТ «Прикарпаттяобленерго», що  здійснює розподіл електроенергії споживачам на території Івано-Франківської області, компанія отримала комплект супутникового інтернет- зв’язку Starlink.

Завдяки Львівському ІТ-кластеру, який і раніше передавав термінали Starlink спільно з USAID для Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Прикарпатський регіон буде мати якісний зв’язок.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник зауважив, що в умовах воєнного стану є дуже важливим забезпечення критичної інфраструктури безперебійним інтернет-покриттям. Оскільки Starlink не залежить від традиційної інтернет-інфраструктури і його не можна легко відключити він більш стійкий до кібератак.

Зазначимо, за даними, на офіційному сайті  АТ «Прикарпаттяобленерго» https://www.oe.if.ua/uk/about мережеве господарство налічує: 26255,2 км повітряних та кабельних ліній, 6723 трансформаторних підстанцій. За рік через електромережі АТ “Прикарпаттяобленерго” передається майже 2 млрд. 665 млн. 488 тис. кіловат-годин електроенергії. Територія ліцензованої діяльності – 13,9 тис. кв. км.

Додамо, що АТ «Прикарпаттяобленерго» – це мережа з 7  філій  та центральним офісом в Івано-Франківську. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч осіб, які професійною командою енергетиків-однодумців ставлять за мету – нести світло в кожну оселю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *