Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пріоритети державної політики в аграрній галузі на 2020 рік обговорили на селекторній нараді

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з представниками структурних підрозділів облдержадміністрацій, які належать до сфери управління цього міністерства, щодо основних пріоритетів діяльності аграрної галузі у 2020 році та методів комунікації.
Участь в онлайн-нараді від Івано-Франківщини взяли перший заступник голови ОДА Марія Савка, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Розпочинаючи нараду, Тарас Висоцький подякував управлінцям, аграріям та фермерам за ефективну і злагоджену роботу протягом грудня минулого року та озвучив пріоритети на поточний рік. Так, залишається основним проведення земельної реформи. Окрім ринку землі, увага в аграрному секторі зосереджуватиметься на розвитку Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, на який у цьому році в бюджеті передбачено 4 млрд. гривень. Актуальними будуть напрямки доступного кредитування різних форм аграрної діяльності, підтримка купівлі вітчизняної сільськогосподарської техніки, тваринництво та садівництво.

Окрім того, йшлося про інструменти комунікації із представниками обласного та місцевого рівнів. Відтак систематично проводитимуться селекторні наради із працівниками сільського господарства, Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, в ході яких обговорюватимуть актуальні та проблемні питання галузі, управлінці міністерства надаватимуть роз’яснення, консультації, відповіді та рекомендації щодо них. Окрім цього, відбуватимуться виїзди представників Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в області з метою інформування про державну політику в агросекторі, вивчення проблемних питань та ситуації на місцях.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *