Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання Голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська з Днем інженерних військ, Днем ракетних військ та артилерії!

Шановні воїни-інженери, воїни-артилеристи, працівники Збройних Сил України, ветерани інженерних військ, ракетних військ і артилерії!​ Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем інженерних військ і Днем ракетних військ та артилерії!

​Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості у ратній праці багатьох поколінь.
Артилерія як один із найстаріших родів військ у всі часи відігравала ключову роль у подоланні ворога. Сміливі і рішучі представники даного роду військ завжди працюють над вдосконаленням професійної майстерності і є гордістю Збройних сил України.
Військовослужбовці інженерних військ, ризикуючи власним життям, здійснюють розвідку місцевості, розміновують та знешкоджують сотні, тисячі вибухових предметів, відновлюють зруйновані мости, створюють систему захисту для прикриття наших воїнів. Без роботи цього роду військ — ні кроку вперед!
Сьогодні воїни інженерних та ракетних військ гідно продовжують славні традиції старших поколінь, успішно виконують покладені на них завдання. Переконаний у тому, що ви, шановні воїни, й надалі будете зразком самовідданого служіння Україні.
З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, невичерпної енергії та нових досягнень на благо зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини.
Слава Україні!
Героям слава!
З повагою, голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *