Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з нагоди Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники Надвірнянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! Висловлюю найтепліші слова вдячності Вам, як представникам найгуманнішої у світі професії, за те, що Ви, не шкодуючи зусиль і часу приймаєте на себе тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини, – її життя.
Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу у найскрутнішу годину. Переконаний, що Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.
Зичу Вам здоров’я, здійснення заповітних мрій, оптимізму й нових досягнень. Нехай життя дарує спокій та добро, тепло й любов у Ваших оселях, а постійними супутниками у житті були щастя і людська повага на довгі роки!

Голова районної
державної адміністрації                                                                                                                                          Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *