Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про підготовку до опалювального сезону і громадські обговорення – на колегії (ФОТО)

 

news-image

 

news-image

Погасити борги бюджетних установ та організацій за комунальні послуги, розрахуватися за спожиті енергоносії, провести підготовку до опалювального сезону та впорядкувати генеральні плани населених пунктів.

Такий перелік основних завдань окреслелили для представників органів виконавчої влади на місцевих рівнях упродовж засідання колегії департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Як прозвучало на колегії, загальний борг Прикарпаття перед НАК «Нафтогаз України» на сьогодні становить 216,7 млн. грн. До його складу входить і поточна заборгованість. Так, у січні-травні цього року підприємства області використали природного газу на суму в 86 млн. грн., оплативши менше половини від необхідного – 48%.

«Необхідно у найкоротші терміни опрацювати механізми погашення боргів, в тому числі, їх реструктуризації,  – наголосив заступник голови облдержадміністрації Любомир Слободян, заслухавши заступників голів РДА районів, де заборгували найбільше. –  У той же час важливо вишукати ресурси для підготовки документації з планування населених пунктів».

Акцентувалося також на організації процесу громадського обговорення внесення змін до Конституції України у зв`язку з реформуванням органів місцевого самоврядування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *