Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про підтримку конкурсу “Зробимо Україну дружньою до малюків”

Під таким гаслом створюється платформа для конкурсу кращих практик серед роботодавців на імплементацію політики рівних можливостей для жінок та родин з малюками та дітьми.
Конвенцією ООН про права дитини наголошено, що діти мають зростати у сімейному середовищі в атмосфері щастя, любові та розуміння, а сім’ям повинні бути надані необхідні захист і підтримка. В ієрархії сімейних цінностей українців одними із найважливіших є народження та виховання дітей у сім’ї обома батьками, турбота батьків про дітей. Зазначене визнано міжнародною спільнотою та знайшло відображення у законодавстві України в якому закріплено, що одним із основних прав кожної дитини є право на виховання в сім’ї, або в умовах, максимально наближених до сімейних.
Згідно з положеннями Конвенції ООН про права дитини, держава зобов’язана забезпечити дитині такий захист і таке піклування, які необхідні для її благополуччя. При цьому слід брати до уваги права й обов’язки батьків дитини, її опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом. З цією метою держава повинна вживати всіх відповідних законодавчих та адміністративних заходів.
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування реалізують державну політику в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.
На виконання листа Мінсоцполітики № 95/0/182-18 від 18.07.2018 року «Про підтримку конкурсу «Зробимо Україну дружньою до малюків» надаємо схему проекту конкурсу.
Інформацію надано Службою у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *