Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про початок проведення в управлінні фінансів перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

12.03.2015     №  4

Н А К А З

 

12.03.2015     №  4

Н А К А З

 
Про початок проведення в управлінні фінансів перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади
 

 
Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами  третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та абзацу четвертого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р
       
НАКАЗУЮ:
 
1. Провести перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади” стосовно начальників відділів, визначивши днем початку проведення перевірки 16 березня 2015 року.
 
2.Визначити  відділ  фінансового, кадрового та господарського забезпечення (Мрічко Н.М.) відповідальним за проведення перевірки.
 
3. Відділу фінансового, кадрового та господарчського забезпечення (Мрічко Н.М.) спільно з начальником  управління фінансів (Обідняк М.В.) забезпечити  доведення цього наказу до відома працівників управління, шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.
 
4. Начальнику відділу  фінансового, кадрового та господарського забезпечення забезпечити ознайомлення працівників управління, щодо яких здійснюється перевірка, в тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних  та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах для  догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з  цим наказом.
 
5.Працівникам управління, щодо яких здійснюється  перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до відділу фінансового, кадрового та господарського забезпечення власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.
 
6. Відділу фінансового, кадрового та господарського забезпечити оприлюднення інформації  про початок проходження працівниками управління перевірки  та копій їх заяв і декларацій на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим  доступом).
 
7. Відділу фінансового, кадрового та господарчського забезпечення (Мрічко Н.М.) забезпечити:
7.1. Підготовку та подання необхідних запитів органам, що проводять перевірку, передбачену Законом України  “Про очищення влади”;
7.2. Підготовку та подання до Мін’юсту повідомлень про початок проходження перевірки працівниками управління фінансів.
7.3.Підготовка та подання начальнику управління довідки про результати перевірки передбаченої Законом України “Про очищення влади”;
7.4. Зберігання довідок про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”.
 
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
  
 
Начальник управління фінансів                                                                             Михайло Обідняк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *