Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про приписку громадян 2003 року народження до призовної дільниці Надвірнянського районного військового комісаріату

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

Військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату

03.12.2019 м. Надвірна № 187

Про приписку громадян 2003 року
народження до призовної дільниці
Надвірнянського районного війсь-
кового комісаріату

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, спільного розпорядження Надвірнянської районної державної адміністрації та виконавчого комітету Яремчанської міської ради від 21.11.2019 року № 306/228-р, з 08 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці Надвірнянського районного військового комісаріату громадян 2003 року народження, які проживають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.
З метою якісного виконання заходів ,-

НАКАЗУЮ:

1. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

2. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, буд. 96 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 24 лютого 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

3. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділення комплектування – заступника військового комісара підполковника Козака В.

5. Наказ довести до заступників військового комісара, начальників відділень, особового складу військового комісаріату в частині, що стосується та населення Надвірнянського району та Яремчанської міської ради.

Військовий комісар
Надвірнянського районного військового комісаріату
полковник С.ЛУЦЮК

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *