Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці»

Із метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення і усунення причин та умов, що сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів, а також виявлення осіб, які залучають дітей до протиправної діяльності, службами у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення систематично проводяться профілактичні заходи (рейди): «Діти вулиці», «Вокзал» тощо.

Зокрема, у I кварталі 2016 року проведено 153 профілактичні заходи, під час яких виявлено 168 дітей, з них вилучено з: вулиці – 10 осіб, сім’ї – 15, крім цього попереджено 143 дітей.

Із загальної кількості вилучених дітей: 1 дитину повернуто до навчального закладу, 20 – влаштовано в центри соціально-психологічної реабілітації дітей, 4 – до закладів охорони здоров’я.

Під час рейдів виявлено 20 підлітків, які вживали спиртні напої. Виявлено 20 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. По кожному факту працівниками правоохоронних органів складено протоколи про адміністративні правопорушення, винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Зокрема, попереджено 8 та ініційовано притягнення до відповідальності 11 посадових осіб. За результатами розгляду направлених матеріалів до суб’єктів підприємницької діяльності застосовано штрафні санкції на суму 51,0 тис. грн. та анульовано 5 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами. 

Під час проведення профілактичних заходів-рейдів працівниками служб у справах дітей обстежено умови проживання дітей в 341 сім'ї, попереджено 211 батьків за неналежне ставлення до виховання дітей та ініційовано притягнення до відповідальності 69 осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *