Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про ситуацію із поширення коронавірусу на Прикарпатті розповіли під час онлайн-брифінгу в ОДА

Сьогодні директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко провів онлайн-брифінг щодо ситуації, пов’язаної із поширенням СOVID-19 в області та протидію захворюваності населення на цю інфекційну хворобу.

«За останню добу захворіло 207 пацієнтів, 113 – госпіталізовано, з них 35 – бригадами екстреної  медичної допомоги. Впродовж доби померло шестеро осіб. У медичних закладах зайнято  1135 ліжок хворими або із підозрою на коронавірус, що складає 39,2  відсотків, з них 26,9 відсотків ліжок з киснем, задіяно 52 апарати ШВЛ», – розповів Ігор Дмитренко.

Ігор Дмитренко також зазначив, що наразі продовжується робота щодо збільшення кількості додаткових стаціонарних ліжок для лікування хворих на коронавірус. Так, за його словами, починаючи з листопада цього року додатково було розгорнуто 1041 стаціонарне ліжко, з них 556 перепрофільовано в закладах першої лінії та 405 долучено із загальних закладів охорони здоров’я другої  черги. Загалом в області вже функціонує 26 закладів, де лікують хворих на коронавірус, в яких  розгорнуто 2892 ліжка, з яких 1577 із подачею кисню, 201 – реанімаційного профілю».

Важливо зазначити, що на Прикарпатті активно ведеться робота щодо розширення кисневих магістралей. З першого листопада кількість ліжок із подачею кисню збільшено на 829, до кінця грудня планується дообладнати ще 500 таких ліжок. Також  встановлюють кисневі станції та збільшується кількість кисневих концентраторів.

Слід додати, що керівниками медичних закладів проведено роботу щодо забезпечення стовідсоткового страхування медиків, які працюють з хворими на коронавірус.

Під час брифінгу розповіли і про госпіталізацію хворих на коронавірус. Зокрема зазначалося, що пацієнти із підозрою на СOVID-19 госпіталізовуватимуться у тому разі, коли температура тіла буде вищою 38-39 С, та тривалий час не збивається жарознижуючими препаратами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *