Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про співпрацю органів влади щодо надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми та домашнього насильства, йшлося на засіданні міжвідомчої ради

15 травня відбулося чергове засідання міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
На засіданні розглядалися питання щодо проведення інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми та стану виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський наголосив на необхідності інформування населення про ризики та небезпеки злочину торгівлі людьми та забезпеченні надання якісних соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства.

Головною метою заходу було напрацювання рекомендацій для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо покращення роботи з питань запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *