Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про стратегію розвитку галузі культури на 2021-2027 роки йшлося на нараді облдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом заступників голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка та Віталія Федоріва, за участі начальника управління культури, національностей та релігії ОДА Володимира Федорака відбулася нарада щодо формування напрямку розвитку галузі культури та мистецтва як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.
«Розробка Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2017 роки є одним із ключових пріоритетів для керівництва обласної державної адміністрації. Ми прагнемо, щоб цей документ був дієвим інструментом, який враховує інтереси всіх культурних діячів та жителів регіону для розвитку цієї галузі. Саме тому ми започаткували зустрічі з профільними стейкхолдерами цієї галузі оскільки хочемо почути й зрозуміти Ваші пропозиції щоб вирішити проблемні питання. Ваші погляди ми повинні вкласти в цю стратегію розвитку Івано-Франківської області до 2027, щоб щороку їх ефективно впроваджували», – наголосив Дмитро Романюк.

Віталій Федорів зауважив: «Ця Стратегія буде використовуватись органами влади і після проходження областю одного з етапів реформи децентралізації. При її плануванні ми беремо ті показники та параметри, які визначені Урядом. Ми використовуватимемо культурний потенціал нашої області. Кошти на розвиток галузі культури будуть виділятися з Державного та місцевих бюджетів, у цьому документі ми сформулюємо правильний напрямок їх розподілу».

«Сьогодні ми обговорюємо ефективність функціонування закладів культури. Період з 2014 до 2018 року ми пройшли з хорошим результатом. Однак є на чим ще потрібно працювати, є й те, що необхідно покращити. Це стосується відновлення регіональних програм, які повинні діяти та має бути розвинута робота з грантовими проектами. Необхідно й підтримувати фахівців в галузі культури», – розповів Володимир Федорак.

На нараді йшлося про надання якісних культурних послуг для жителів та туристів Прикарпаття, проведення навчань та тренінгів з надання гратових заявок, моделювання роботи закладів культури, проведення їх капітальних ремонтів, зокрема, реконструкцію навчального корпусу музичного училища по вулиці Січових Стрільців, 44 Б в місті Івано-Франківськ та добудову актової зали з навчальними приміщеннями у ньому.

Також обговорювали питання створення на основі Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка культурного центру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *