Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про захист і розвиток дітей говорили з нагоди Всесвітнього дня дитини

Сьогодні з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини відбулося онлайн-засідання координаційної ради з питань дотримання прав дитини та сім’ї, модератором якої була представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина. Івано-Франківщину на заході представила заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Віталія Попович.

Йшлося про забезпечення прав дітей в умовах збройного конфлікту, в умовах запровадження карантину, спричиненого гострою інфекційною хворобою COVID-19. Начальники служб у справах дітей регіонального рівня поділилися досвідом та провели детальний аналіз застосованих у роботі практик. Відрадно, що питання захисту прав та інтересів дітей України знаходиться на контролі міжнародної спільноти. Зокрема, зі святом присутніх привітала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер та керівник Програми захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Наїра Аветісян.

Координаційною радою також порушено питання функціонування служб у справах дітей в умовах перехідного періоду. Оскільки саме служби у справах дітей є основними суб’єктами, які проводять відповідну діяльність, як державні опікуни та піклувальники. Дітям повинні надаватися всі засоби, для їхнього нормального матеріального та духовного розвитку. Голодна дитина повинна бути нагодована, хвора дитина повинна отримати допомогу, сироті чи безпритульній дитині повинен бути наданий притулок і забезпечений догляд, дитина перша повинна отримувати допомогу під час лиха, дитина повинна мати дитинство і захист від усіх форм експлуатації, дитину слід виховувати з усвідомленням того, що її кращі риси мають бути спрямовані на благо ближнім.

Щиро вітаємо зі святом. Маємо спільно вживати усіх необхідних заходів, щоб права на гідність і цінність юної особистості у нашій області були захищеними, а сім’я, як основний осередок суспільства була пріоритетом для зростання і благополуччя кожної дитини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *