Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Про засади запобігання і протидії корупції»

                         

                         
Управлінням Пенсійного фонду України в Надвірнянському  районі у 2012 році, І кварталі 2013 року  проводилася певна робота на виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», про що видано наказ від 26.12.2012 №135. Зокрема, складено та затверджено план заходів управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень на 2013 рік.
Забезпечено вчасне і в повному обсязі подання державними  службовцями декларації про майновий стан і доходи  за 2012 рік.
В поточному році проведено нараду  про дотримання вимог антикорупційного законодавства.  
Вживаються заходи щодо зменшення кількості безпосередніх контактів громадян і юридичних осіб з державними службовцями управління.  На виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки  здійснюється прийом документів для перерахунку та виплати пенсій за принципом «єдиного вікна».
З метою поглиблення знань з антикорупційного законодавства, неухильного виконання його вимог у 2012 році працівники управління пройшли підвищення кваліфікації по цій тематиці.
Протягом 2012 року, І кварталу 2013 року державні службовці управління Пенсійного фонду України в районі до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією, не притягалися.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *