Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проблеми Надвірнянщини та шляхи їх вирішення обговорили на нараді під керівництвом Дениса Шмигаля

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів щотижневу апаратну онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками центральних органів виконавчої влади.
Під час селектору обговорили проблемні питання життєдіяльності Надвірнянського району, зокрема, виконання районного бюджету, стан виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ, готовність об’єктів соціально-культурного призначення до сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років. Також розглянуто стан реалізації заходів із енергозбереження та підвищення енергоефективності в області, хід призовної кампанії та нововведення щодо здійснення державної служби, у зв’язку із прийняттям Закону України від 19. 09. 2019 року № 117 – ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади».

Про проблеми Надвірнянщини та шляхи їх вирішення доповів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук. Управлінець поінформував про виконання районного бюджету, згідно з яким власні доходи загального фонду бюджету станом на перше жовтня поточного року склали 178,8 млн. грн.

«Виконання основного фінансового плану на сьогодні складає 108,6 %, – зазначив Богдан Зеленчук. – Темпи росту відповідно до аналогічного періоду минулого року складають понад 30,4 млн. грн.».

Найбільше недовиконання затвердженого плану, за словами керівника Надвірнянщини, спостерігається по збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення (-1,8 млн.грн.), або 30,8 відсотків. Це призвело до зменшення надходжень на 1,8 млн грн до відповідного періоду минулого року. Такі процеси Богдан Зеленчук пояснив тим, що в 2019 року на 16 відсотків знизився об’єм заготівлі по Надвірнянському лісгоспу у зв’язку зі зменшенням попиту на ділову сировину.

Подача тепла у заклади соціальної сфери та домівки надвірнянців розпочнеться зі зниженням температурних показників впродовж трьох днів до 8 градусів Цельсія.

Що ж до виплати заробітної плати, то найбільше у районі боргують працівникам медичної сфери, – а це понад 8 мільйонів гривень.

Разом з тим, у ході селектору очільника Прикарпаття Дениса Шмигаля також цікавила ситуація на дорогах району, зокрема, щодо перевезення багатотонних вантажів із кар’єрів, які руйнують місцеві автошляхи.

«Перевезення вантажів, які в рази перевищують дозволену норму, є неприпустимим. Це завдає значного руйнування дорожньому покриттю, – наголосив керівник області. – На всіх автошляхах Прикарпаття повинен бути порядок і всі мають дотримуватися норм законодавства».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *