Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проблему домашнього насильства обговорили на засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

28 березня під головуванням заступниці голови Надвірнянської РДА  Лесі Свідрак відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Члени Міжвідомчої ради заслухали й обговорили статистичну та аналітичну звітність щодо запобігання та протидії домашньому насильству за 2023 рік. Зокрема,  прозвучала  інформація Надвірнянського РВП щодо ситуації в районі з приводу вчинення насильства в сім’ї та про організацію і спільного проведення інформаційно-просвітницької кампанії до відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми.

Обговорили необхідність створення мобільних бригад допомоги постраждалим від домашнього і гендерно зумовленого насильства в територіальних громадах району.

Йшлося також про створення корекційних програм для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї та навчання відповідних фахівців. Учасники засідання проаналізували проблемні моменти в роботі з багатодітними сім’ями.

Робота всіх залучених підрозділів та структур триває систематично та злагоджено й спрямована на запобігання таких випадків.

Звернутись на національну “гарячу лінію” із попередження домашнього насильства можна за телефонами: 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного), 116 123 (з мобільного). У разі проблем з телефонними каналами, отримати консультацію можна зателефонувавши у Telegram: @NHL116123.

 

1547 –  урядова гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *