Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Продовжується об’їзд населених пунктів району

  

  
18 червня 2015 року  голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз за участю першого заступника голови РДА Івана Тодорука та начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василя Уніята з робочим візитом відвідав населені пункти району Заріччя та Делятин.
  
Свою роботу Олександр Кеніз розпочав з ознайомлення із станом справ у Заріччанській сільській раді, де зустрівся з активом села. Перш за все обговорили питання ходу реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад району. Очільник району зазначив, що до вказаного питання необхідно підходити спокійно, зважено, адже від правильного вирішення залежить майбутнє громади. В свою чергу сільський голова Михайло Вацик повідомив, що 7 червня відбулись громадські слухання на яких було проведено роз’яснювальну роботу щодо територіальної реформи. Жителі села готові об’єднуватися і співпрацювати у майбутньому з селищем Делятин. Також сільський голова озвучив актуальні проблемні питання: вирубка лісу, ремонт доріг. Робоча група оглянула громадську споруду в якій розміщені заклади культури селища та адмінприміщення сільської ради, Зapiччанську ЗОШ I-III ст. iм. Володимира Яворського, відвідали дитячий дошкільний навчальний заклад «Золотий колосок», у якому ознайомились із матеріально-технічною базою ДНЗ, а також оглянули фельдшерсько-акушерський пункт після добудови, який планують реорганізувати в амбулаторію загальної практики – сімейної медицини і відкрити у серпні місяці цього року.
  
  
Селищний голова Делятина Михайло Косило ознайомив  представників РДА з роботою «Народного дому» та Делятинського НВК.
  
Також робоча група побувала в Краєзнавчому музеї Делятина. Екскурсію провів директор музею Андрій Мисюк, який протягом багатьох років займався дослідженням та вивченням історії Делятина, збором експонатів. Він ознайомив відвідувачів із історією Делятина та околиць, з особливостями культури та побуту мешканців. Присутні мали можливість переглянути унікальні експонати – стародавні ікони, картини та скульптури, давні знаряддя праці,національний одяг  кімнату, присвячену Марку Черемшині.
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *