Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Професія військовослужбовця – актуальна завжди

          На даний час професія військовослужбовця є напевно найактуальнішою для чоловіків, які не тільки шукають роботу, але й вважають своїм обов’язком стати на захист Батьківщини. Саме з такою  метою Надвірнянським районним центром зайнятості 28 травня 2014 року проведено презентацію професії за назвою «Професія військовослужбовець – актуальна завжди»   
      Даний захід відбувся за участю представника Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового комісаріату Андрія Левицького, головного спеціаліста відділу профорієнтації та профнавчання обласного центру зайнятості  Ольги Шевчук та головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Надвірнянського центру зайнятості Наталії Андрійович.
Андрій Левицький надав інформацію про  умови та порядок проходження військової служби за контрактом, про військові професії і посади, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії  та  можливості подальшого навчання,  розповів молодим людям  про військову службу під час мобілізації.
Ольга Шевчук проінформувала учасників про порядок проходження служби у Військово –Морських силах ЗСУ,а саме в  наступних містах: Одеса,  Миколаїв,  Очаків,  Ізмаїл,  Запоріжжя, а також зазначила, що присутні мають можливість забезпечити себе роботою та отримувати хорошу заробітну плату.
       Наталія Андрійович,  підвівши підсумок заходу, подякувала присутнім за активну участь в заході, надала координати та контакти  комісаріату, та побажала задуматись над даним варіантом працевлаштування.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *