Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Професійне свято бібліотечної спільноти

     30 вересня в приміщенні читального залу юнацької районної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій, заступник начальника відділу культури райдержадміністрації Ольга Багрійчук, директор центральної районної бібліотеки Марта Кушнерчук та працівники бібліотечної системи району.
        Представники районної влади привітали  присутніх з професійним святом. У своїх виступах вони підкреслювали важливість праці бібліотечних працівників в розвитку людини, як особистості та суспільства в цілому.
     Після щирих слів вітань та побажань працівникам бібліотек за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було вручено грамоти районної державної адміністрації та районної ради.
      У своєму виступі голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко відзначив, що: «Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є саме бібліотекарі –  вірні зби­рачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнано­го».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *