Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Професіографічна екскурсія для учнів до Прикарпатського військово-спортивного ліцею

  

  

…В рамках патріотичного виховання учнів…

Мета даного заходу, який був організований та проведений 13 квітня 2016 року – сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді, пробуджувати національну самосвідомість,  виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного.    На даний захід були запрошені семикласники, юнаки Надвірнянських загальноосвітніх шкіл, загальною чисельністю 150 осіб, класні керівники. Також на даному  заході були присутні директор Надвірнянського районного центру зайнятості Володимир Петрішак, начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Андрійович та провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Уляна Півторанюк.

Розпочав екскурсійне знайомство для учнів заступник директора з виховної роботи, майор Ярослав Іванович Барган. Військовослужбовець поінформував про історію створення закладу, умови вступу до нього, режим роботи ліцею.“У нас є можливість розвивати ліцей і виправдовувати його призначення — виховувати і навчати дітей, готувати їх до вступу в академії Збройних сил України або у вищі навчальні заклади інших силових структур” – вів розповідь військовослужбовець.

Микола Никифорович Куцань проводив екскурсію для учнів в житлові приміщення, навчальні аудиторії, зокрема — у простору їдальню. “Вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, єдиних серед загальноосвітніх навчальних закладів краю, забезпечують безплатним чотириразовим харчуванням — це так звана норма «ліцейна №6», що передбачає два сніданки, обід і вечерю” – інформував запрошених полковник.

 Після проведення екскурсії по території та житлових корпусах навчального закладу, запрошені педогогічні працівники та семикласники продовжили ознайомлення із структурою ліцею в приміщенні актового залу. Микола Куцань — заступник директора з навчально-виховної роботи, розповів юнакам про види бойової техніки та зброї, які використовуються у ЗСУ. Учні в свою чергу могли  взяти в руки зразки зброї та  практично ознайомитись з багатьма видами її.

  Надалі продовжував бесіду із запрошеними Ярослав Барган в актовому залі. Він розповів про  вступні іспити та яким чином проводиться оцінка рівня фізичної підготовки розвитку юнака, скільки налічується секцій та гуртків, тощо.

 “Скажемо так: навчання і виховання у нас побудовано з імітацією деяких елементів військового життя. Своїх вихованців готуємо і стимулюємо, аби вони після закінчення ліцею вступали у вищі навчальні заклади Збройних сил України та інших силових структур — МВС, МНС та Державної прикордонної служби, академія якої розташована в Хмельницькому, і ставали офіцерами “ – завершив розповідь військовослужбовець.

При завершенні масового заходу всім його учасникам були презентовані буклети з візитівкою військово-спортивного ліцею. Дані заходи важливі та актуальні, бо вони несуть в собі дух патріотизму, відданості Вітчизні, зокрема юнаки здобувають професії, які їм знадобляться у цивільному житті.

 

Відділ активної підтримки безробітних

Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *