Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профілактичні заходи «Будь помітним у темряві» допомагають зберегти життя

Щодня зростає кількість ДТП за участю пішоходів. Так, від початку року вже є летальні випадки по області.

Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області у соціальній мережі «Фейсбук».  Саме тому вони проводять профілактичні заходи «Будь помітним у темряві».

«На жаль, дуже багато дорожньо-транспортних пригод трапляється не тільки з вини водіїв, але й через непідготовленість пішоходів до нинішніх умов обмеженого освітлення. Адже рух транспорту не змінився. І пішоходи повинні подбати про себе, своє здоров’я та життя. Для покращення безпеки дорожнього руху ми здійснюємо залежні від Служби заходи: влаштовуємо пішохідні доріжки та переходи, інші безпекові конструктиви. А кожен учасник дорожнього руху повинен в умовах воєнного стану ще більше дбати про власну безпеку, щоб зберегти здоров’я та життя собі й іншим», – зазначив у дописі начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Спільно із представниками Головного управління Національної Поліції України під час проведення заходів  «Будь помітним у темряві»  роз’яснюють правила дорожнього руху, зокрема щодо вимоги користування світловідвертальними елементами в одязі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *