Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтація під час канікул

Літо – пора літніх канікул та оздоровлення дітей. На Івано-Франківщині є всі умови для повноцінного відпочинку молоді, тому більшість школярів люблять проводити літні канікули саме в оздоровчих таборах області.
Минулого тижня фахівець Надвірнянської районної філії обласного центру зайнятості в оздоровчому таборі «Едельвейс», розміщеному в мальовничому куточку Прикарпаття – селі Микуличин, провела ряд профорієнтаційних заходів для дітей, які відпочивають у ньому.

Корисну інформацію щодо майбутнього професійного вибору надала учням заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук. Фахівець розповіла старшокласникам про вимоги, що їх пред’являє професія до особистості, про складові успіху при виборі майбутнього фаху. Учні отримали також поради щодо правил вибору професії, використовуючи формулу «хочу-можу-треба», дізналися, що всі професії діляться на п’ять типів, пройшли диференційовано-діагностичне опитування за методикою Клімова з метою виявлення інтересу до певного виду професійної діяльності.

Практичною, і не менш цікавою частиною заходу, було проведення інтерактивних ігор, вікторин, вправ. Гра «Що? Де? Коли? у світі професій» набула інтригуючого характеру, адже всі питання в конвертах були виключно про професії. Вже на перших хвилинах гри діти вправно відповідали на питання, про що свідчив кінцевий результат – 6-2 на їхню користь.

Юнаки та дівчата активно брали участь в грі «Хто я?», яка викликала шквал емоцій, веселий сміх та оплески.

«Щоб омріяне професійне майбутнє стало реальністю, вам потрібно враховувати власні вміння та навички, характер, попит на ту чи іншу професію в регіоні. І, звичайно, потрібно вчитися, старанно і наполегливо не тільки зараз у школі, а й далі, у навчальних закладах», – зазначила Зоряна Станіщук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *