Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтація без канікул…


   


   

У  період літніх канікул Надвірнянський  центр зайнятості продовжує свою  активну профорієнтаційну роботу серед  учнівської молоді.  На думку спеціалістів служби зайнятості, гарний відпочинок повинен бути не тільки активним та веселим, а ще пізнавальним та корисним.
Так, 7 червня 2016 року для учнів 10 – класу Молодківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  гостинно відкрив свої двері Надвірнянський центр зайнятості. Десятикласники – дівчата групи СК- 101 (секретар керівника) разом з майстром виробничого навчання — вчителем інформатики  Тетяною Нікольською завітали до центру зайнятості під час виробничої практики для більш поглибленого вивчення професії “секретар”.
Розпочався даний захід вступним словом фахівця районного центру зайнятості Уляни Півторанюк про те, що правильність вибору майбутньої професії залежатиме від кожного особисто, спеціаліст поінформувала запрошених  про послуги служби зайнятості для школярів.
Практичною частиною даного заходу було проведення екскурсійного знайомства з роботою працівників служби зайнятості, актуальними професіями на ринку праці, переліком оперативних вакансій.  Учні з цікавістю переглядали папки з описом професій, які містили практичну інформацію.
Надалі фахівцем був проведений профорієнтаційний урок під назвою : «Твій вибір-твоє майбутнє». Урок проходив з використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху.
Захід, що відбувся, свідчить про те, що молодь зацікавлена у вирішенні свого професійного майбутнього. Діти зрозуміли, що за порадою щодо вибору професії вони можуть звернутися не тільки до рідних чи друзів, а й до фахівців служби зайнятості.Учні поділилися своїми міркуваннями щодо професійного вибору та за допомогою комп’ютерних методик пройшли тестування. В цілому, знайомство учнів із центром зайнятості було змістовним, актуальним і корисним. Діти отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.
Майстер виробничого навчання — вчитель інформатики  Тетяна Нікольська подякувала спеціалісту та висловила пропозицію і надалі проводити роботу для учнів школи, адже корисна інформація не зашкодить навчальному процесу, а навпаки допоможе зорієнтуватися учням в майбутньому та серйозно замислитись над вибором фаху.
 
 
Уляна Півторанюк — провідний фахівець
з профорієнтаційної роботи
Надвірнянський районний центр зайнятості 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *