Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтація в літніх таборах Прикарпаття


     Набирає своїх обертів прикарпатське літо, яке даруватиме незабутній відпочинок всім бажаючим, а особливо дітворі в літній період. А літо з частинкою профорієнтації – не тільки цікаве,але й не аби яке корисне для школярів.


     Набирає своїх обертів прикарпатське літо, яке даруватиме незабутній відпочинок всім бажаючим, а особливо дітворі в літній період. А літо з частинкою профорієнтації – не тільки цікаве,але й не аби яке корисне для школярів.
Так,   в  літньому таборі « Едельвейс»,що на Яремчанщині провела для учнів 4-8 класів ряд заходів фахівцем  Надвірнянського центру зайнятості Зоряною Станіщук.
Програма заходів була насиченою та різноманітною. Розпочалися вони з профорієнтаційних уроків, які поєднували в собі цікаві конкурси та розвиваючі ігри, які вражали своїм різноманіттям. Недаремно  гру називають королевою дитинства, адже без неї дітям живеться сумно і нецікаво. Тому в програми даних семінарів  і було  включено якомога більше ігрових моментів.
Неаби яку цікавість у школярів викликала гра  «Рекламний ролик», метою якої було максимально розкрити професію,яку в майбутньому  вони бажали б обрати. Учасники  підготували своєрідні  сценки, рекламуючи професії перукаря,кухаря,медика,вчителя.
Не менш захопливою були на перший погляд, дорослі  інтелектуальні ігри  « Що?Де?Коли? та « Брейн-ринг», де питання в конвертах  були виключно про професії. Школярі із задоволенням прийняли в них участь. Під час гри « Брейн-ринг», між командами  « Розумники» та «Ерудит» велась запекла боротьба, але в кінцевому результаті  –  “Перемогла дружба».Участь у  даних профорієнтаційнихіграх  в майбутньому може зіграти вирішальну роль у виборі справи всього життя
Щоб викликати  інтерес у школярів 4-6 класів  щодо  подорожі у світ професій спеціаліст центру зайнятості  використовувала  різноманітні тематичні конкурси, вікторини, ігри, а саме « Доповніть словечко», « Закінчи речення». Особливо цікаво було дітлахам розгадувати  загадки про професії. 
Усміхнені обличчя дітей говорили про те,що вони задоволені. Велика радість приносити людям добро,а ще більша радість бачити в дитячих очах подяку!
Радісним є те , що після таких профорієнтаційних заходів у серцях дітей  залишаться неповторні враження, розшириться  їх кругозір, а головне, що вони збагатять  свої знання про навколишній світ, «світ професій» і мають більше шансів зробити правильний вибір своєї  професійної долі.
Попереду на цих дітей чекає складне, зі своїми турботами доросле життя, обов'язками, з багатьма питаннями, що необхідно буде вирішувати самостійно. А служба зайнятості прагне стати для дітей порадником та помічником у пошуках власного місця в житті, місця «під сонцем».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *