Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтаційна робота в літньому таборі

 Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку.

 Літо – особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку.
З метою проведення профорієнтаційної роботи, 02 та 03  липня 2015 року в оздоровчому таборі Яремчанської міської ради «Едельвейс», який розміщений в мальовничому куточку Прикарпаття в с. Микуличин, що на Івано-Франківщині, відбулися цікаві ігри та вправи для дітей, які відпочивали в ньому. Заходи були розраховані на дітей молодшого і середнього віку: ”Подорож у країну професій”, ”Цікаво про професії”, а також для дітей старшого шкільного віку: ”Моя професія – моє майбутнє”, ”Усі професії чудові – усі роботи до вподоби”.
 Щоб відпочинок став змістовним і корисним потрібно правильно його організувати. До роботи вихователів літніх таборів долучаються й фахівці служби зайнятості, які заздалегідь планують свою профорієнтаційну роботу. 
Метою зустрічі спеціаліста з школярами було розширення проінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи, формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.
Гостинно зустріли фахівця Уляну Півторанюк директор табору Ярослав Кащишин, заступники з виховної роботи, вихователі закладу  Богдан Корчинський  і  Руслан Ільків.
“Якою б не була професія престижною і багатообіцяючою в плані матеріальних благ для тих, хто від неї не отримує ні морального, ні естетичного задоволення, все ж таки, настає той момент, в який ця “небажана” професійна діяльність відходить на задній план»- розпочала бесіду з дітьми профорієнтатор Уляна Півторанюк.
До дітей вона приїхала з цікавими розповідями про професії, веселими конкурсами. Був проведений конкурс малюнків на папері та асфальті «Моя майбутня професія», використані ігри для дітей та вправи. 
Завдяки спілкуванню зі спеціалістом центру зайнятості хлопці та дівчата розширили свій світогляд про світ професій та їх роль в житті людини. Завдяки рольовим іграм із дітьми спеціаліст проводила вікторини. Діти із задоволенням відповідали на запитання «Наскільки важлива професія в житті людини?», «Хто і що впливає на вибір професії?».
Під час спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій. Школярі дізналися багато цікавого й корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.
 Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь. У свою чергу, ділячись враженнями про участь в профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про світ професій, більше дізнатися про свої можливості, про послуги, які надає служба зайнятості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій. Саме через ігри та конкурси діти найкраще розширюють світогляд про світ професій.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *