Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтаційна робота з учнями школи-інтернату


 
 


 
 

Профорієнтація учнівської молоді на сучасному етапі посідає важливе місце у всебічній підготовці молодого покоління до самостійного життя. Саме зараз, коли старшокласники завершують навчання і виходять на широкий шлях самостійного дорослого життя, вони прагнуть якнайкраще влаштувати власну майбутню долю, обрати правильний шлях, і багато чого на цьому шляху залежить від вибраної професії.

З метою визначення професійних нахилів молоді до тієї чи іншої сфери діяльності 16 березня в Надвірнянській загальноосвітній школі-інтернаті відбувся профорієнтаційний урок для учнів 7-9 класів на тему: «Вибір професії». На захід були запрошені Наталія Дмитрук — соціальний педагог та Михайло Бевзюк — психолог.

Фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк демонструвала профорієнтаційні таблиці, розповідала про помилки, які виникають при виборі професії. Вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності професії, за прикладом друзів, батьків тощо.

Особливу зацікавленість школярі виявили під час роботи з «Барометром професій». Вони активно обговорювали ті спеціальності, які мають попит на місцевому ринку праці, фактори, які впливають на їх вибір, та важливість роботи в житті кожної людини.

Зустріччю школярі були дуже задоволені. Адже на цьому профорієнтаційному уроці школярі навчились, як уникнути помилок і розчарувань при виборі професійного шляху, та отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *