Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтаційна робота з випускниками Надвірнянського ПТУ№11

 
Напередодні завершення навчального року, студенти та випускники навчальних закладів опиняються на порозі самостійного трудового життя. Багато з них обрали саме ту професію, котра принесе задоволення та  матеріальне забезпечення.

 
Напередодні завершення навчального року, студенти та випускники навчальних закладів опиняються на порозі самостійного трудового життя. Багато з них обрали саме ту професію, котра принесе задоволення та  матеріальне забезпечення.
З метою більш розширеного уявлення про послуги служби зайнятості, проблеми працевлаштування молоді, 19 квітня 2016 року для випускників ІІІ курсу Надвірнянського ПТУ№11 було проведено профконсультаційне заняття у формі виховної години на тему: “Твій майбутній професійний шлях”. 
На даному заході були присутні представники професійно-технічного училища, Ігор Петрівський – викладач вищої категорії з профеійно-технічного циклу групи “електрозварник ручного зварювання",  заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Бережна, викладач основ правових знань Марія Рудейчук, викладач із спецдисципліни столярних професій та охорони праці Василь Остап'юк. В заході взяли понад 35 третьокурсників – майбутніх кваліфікованих електрозварювальників, столярів, малярів-штукатурів.
На порядку денному розглядалися питання пошуку роботи та побудови професійної кар’єри, інформація про можливість набору на військову службу за контрактом.  «Не важливо яку освіту ти отримаєш, важливіше розуміння того, чим тобі подобається займатися, знайти своє покликання — значить виявити себе у праці, яка найкраще відповідала б складові твоєї душі, інтересам, способу життя», – наголосила провідний фахівець з профконсультаційної роботи Уляна Півторанюк. Випускники взяли участь у тренінгах за темами: „Психологічна мотивація молоді до працевлаштування» та „Сучасний підхід до пошуку роботи”. Дані тренінги допомогли запрошеним молодим особам зрозуміти, як можна повірити в себе, сформувати власні цілі та мотивації до активного пошуку бажаної роботи, розкрити та презентувати свій потенціал, свої особисті та професійні якості не лише потенційному роботодавцю, а й взагалі у житті.
Учасники семінару також довідалися про те, як потрібно правильно написати резюме і ознайомились з підготовкою до співбесіди з  роботодавцем, ознайомились з переліком військових навчальних закладів,  отримали  відповіді на питання, які їх цікавили.
Директор професійно-технічного училища Ігор Микитюк та заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Бережна подякували спеціалісту районного центру зайнятості за проведену роботу, адже почута інформація та  практична робота щодо написання резюме, допоможе краще зорієнтуватись на ринку праці та працевлаштуватись за обраним фахом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *