Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Профорієнтаційні уроки покликані донести школярам про важливість вибору професії

                                                                             
 

               
   

 Зметою популяризації робітничих професій,ознайомленняіз сучасним ринком праці,світом професій та видами професійної діяльності, які користуються попитом, 29 січня 2014 року був проведений профконсультаційний урок для учнів Білоославської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів.
«Вибір професії – це відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше – перед собою. Для кожного важливо обрати свою дорогу і послідовно прямувати нею» – розпочала профорієнтаційне заняття з дев’ятикласниками провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк.
Школярі ознайомилися із реаліями та перспективами сучасного ринку праці та його вимогами до працівників, світом професій та видами професійної діяльності. На профконсультаційний урок були запрошені: заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Грещук, вчителі – Олександра Абрам’юк, Іванна Білак, Наталія Грищук.
В ході проведення заходу учні були задіяні у профорієнтаційних іграх.
У груповому заході колективно розв’язувалась задача з трьома невідомими: «хочу», «можу», «треба», з метою свідомого та правильного вибору професії, запобіганню помилок у подальшому.
Фахівець з профорієнтації намагались донести дітям, що вибір професії-це найважливіше рішення юності, адже від того наскільки відповідально людина підходить до цього питання залежить  реалізація професійного потенціалу, який закладений у кожну людину з народження, і звичайно ж успіх такої людини серед людей, та успіх у житті в цілому. Дітям було цікаво слухати інформацію про професійний гороскоп, який  може стати стимулом до міркувань про себе, своїх можливостей, про співвідношення професійних якостей тим вимогам, які висуваються до людини.
Заступник директора Наталія Грещук  відзначила, що відтепер школярі мають більше можливостей щодо отримання потрібної і корисної інформації про світ професій, та щиро подякувала фахівцю центру зайнятості за активну інтелектуальну підтримку школи у проведенні профорієнтаційної роботи з молоддю. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *