Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Програма розвитку ООН в Україні вивчала життя жінок у селах

5% жінок у селах стикались з насильством у сім’ї протягом року – про це свідчать дані комплексного дослідження становища жінок, які проживають у сільській місцевості, що проводила Програма розвитку ООН в Україні. Міністерство соціальної політики виготовило соціальну рекламу, метою якої є привернення уваги щодо проблем жінок сільської місцевості та подолання гендерних стереотипів.
Соціальний ролик можна переглянути тут.

Згідно даних опитування Програми розвитку ООН в Україні:

36% жінок не беруть участі у вирішенні проблем свого села.

5% жінок у селах стикались з насильством у сім’ї протягом року.

48% жінок у селах не мають доступу до медичних послуг у пішій доступності.

26% жінок у селах хотіли б підвищити освітній рівень, однак не мають можливості.

Тому Міністерство соціальної політики виготовило соціальну рекламу «Ти – джерело змін!», щоб привернути увагу до проблем дискримінації за ознакою статі, зокрема у сільській місцевості через постійну зайнятість по домогосподарству та страх перед стереотипами.

Довідково

Соціальну рекламу відзнято на виконання Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 273.

Очікується, що трансляція відеоролика на центральних та регіональних телеканалах країни сприятиме підвищенню рівня поінформованості населення щодо прихованої дискримінації та активізує жінок для подолання пов’язаних з цим проблем.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *