Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Програми і проекти, що реалізуються за кошти ДФРР обговорено на нараді в РДА

Сьогодні, 27 лютого, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк спільно із головою районної ради Іваном Гурмаком, взяли участь у нараді із головами Делятинської, Пасічнянської ОТГ та сільським головою с. Молодків щодо реалізації проектів в рамках національної програми «Велике будівництво» проекти, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
На нараді було обговорено питання щодо участі місцевих рад в реалізації урядової програми «Велике будівництво», реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік. Також керівникам об’єднаних територіальних громад було надано роз’яснення про умови формування та подання пакетів документів на реалізацію проектів, відсоток співфінансування з місцевих бюджетів, терміни подачі пропозицій.

За результатами засідання розглянуто 6 проектів для участі у конкурсному відборі.

Довідково: в рамках урядової програми «Велике будівництво» в країні мають ввести в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл та 100 спортивних обєктів, а стартувати програма має 1 березня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *