Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проходить Чемпіонат Європи з таеквон-До 2023

Вмісті Клуж-Напока, Румунія, розпочався 37-й чемпіонат Европи з таеквон-До серед дорослих і 28-й серед юніорів. У складі національної збірної команди України в чемпіонаті беруть участь вихованці Заслуженого тренера України Олега Солов’я, Заслуженого тренера України Катерини Соловей і тренера-викладача Віталія Солов’я, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради. Перший день чемпіонату виявився успішним для українців.

Так, Тимофій Матвійчук виступав у ваговій категорії 50 кг серед юніорів та переміг в п’яти поєдинках і став чемпіоном Європи.

Денис Липовецький виступав в одній з найконкурентніших вагових категоріях – 62 кг, де було 33 учасника. Спортсмен провів п’ять переможних поєдинки, у фіналі впевнено переміг діючого чемпіона світу, спортсмена з Іспанії та здобув титул чемпіон Європи. В розділі командні формальні вправи наші юніорки здобуло срібло, а у фінальній сутичці з рахунком 3-2 поступились представницям Норвегії. До складу команди увійшли: Кіра Чекіс, Лідія Приймак, Анна Сірокваша, Софія Соловей, Дарія Томенчук. В традиційному спарингу серед юніорок, Кіра Чекіс і Анна Сірокваша вибороли перемогу у італійців, шотландців, поступились болгарам та здобули бронзову нагороду в цьому розділі

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *