Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік затверджено!!!


  


  

16 березня голова Надвірнянської районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук та заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук взяли участь у роботі одинадцятої сесії Ндвірнянської районної ради сьомого демократичного скликання. Засідання відбулося під головуванням голови районної ради Івана Гурмака за участі 34 депутатів.


Депутатами на сесії розглянуто цілий ряд актуальних та життєво важливих для району питань. Багато запитань та дискусій викликали теми про стан пасажирських перевезень в районі,  про інформацію районної державної адміністрації про поводження з твердими побутовими відходами в районі, про переведення Надвірнянських ЗОШ І –ІІ ст. №1 та №2, районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді на альтернативне теплопостачання, про виконання заходів Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2011-2015 роки в частині придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, у  яких відсутнє житло, які перебувають на квартирному обліку, потребують поліпшення житлових умов, про виконання районного бюджету за 2016 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік, про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень, про звіт районної державної адміністрації про виконання у 2016 році районних цільових програм, затверджених районною радою.  В результаті обговорення вищевказаних питань внесено ряд змін в проекти рішень, які прийняті депутатами.


Районні обранці розглянули питання про роботу філії "Надвірнянський райавтодор" у 2016 році та план роботи на 2017 рік. За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Михайла Новосільського дев’яносто сім відсотків доріг району потребують ремонту. Кілометр ремонту автодороги методом рейсалінгу коштує в середньому 6.5 млн. грн. Для Надвірнянського району за минулий рік виділено 54 млн. 600тис. грн. Зокрема, відремонтовано об’їзну дорогу в м. Надвірна по вул. Рамішвілі, де затрачено 39 млн. грн. Решту коштів використано на поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг району, в тому числі частини вул. Кармелюка. Також  Михайло Новосільський повідомив, що  на ремонт доріг в районі на 2017 рік передбачено виділити кошти в сумі 3 млн. гривень. В цьому році планується першочергово відремонтувати дороги напрямків Надвірна-Бистриця, Яблунів-Делятин, Гвізд-Молодків та Надвірна-Івано-Франківськ.  


Одним із основних питань порядку денного було затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік. 

  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *