Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проєкт «Мале Карпатське коло»: плани на 2022 рік

Начальник Служби автомобільних доріг Василь Буджак: «Державний проєкт «Мале Карпатське коло» вийшов на новий рівень. Торік ми відремонтували дорогу державного значення Р-21 Долина — Хуст, до межі із Закарпатською областю. Тепер у рамках президентського проєкту «Велике будівництво», частиною якого є «Мале Карпатське коло», будемо оновлювати дороги місцевого значення О 091501 Болехів — Козаківка, С 091501 Козаківка — Сукіль, С090509 Вишків — Сенечів, які переходять на баланс Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області».

https://www.facebook.com/watch/?v=698466164859276

Про проєкт:

«Мале карпатське коло» – спільний з Укравтодором проєкт Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей щодо розбудови доріг у центральній частині Українських Карпат. У лютому 2021 року на Форумі «Україна 30» державний інвестиційний проєкт «Мале Карпатське коло» було презентовано як частину програми Президента України «Велике будівництво».

Наприкінці 2021 року в Івано-Франківську відбулася нарада за участю Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та першого заступника голови Укравтодору Андрія Івка, керівників трьох областей та служб автомобільних доріг в Івано-Франківській, Львівській та Закарпатській областях. Ухвалено покроковий план дій реалізації проєкту «Мале Карпатське коло» в 2022 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *