Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Просторове планування є інструментом забезпечення сталого розвитку ОТГ

Прикарпатські об’єднані територіальні громади здійснюють розробку генеральних планів територій, а також напрацьовують комплекс дій з оновлення містобудівної документації. Це основоположні та фундаментальні документи, які визначатимуть розвиток громад у найближчій перспективі. Про це у коментарі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття повідомила радник з питань просторового планування ІФ ЦРМС Тетяна Данилів.
За її словами, реформа місцевого самоврядування створює передумови для формування сталого соціально-економічного розвитку, а просторове планування є одним із ефективних механізмів його забезпечення.

«Просторове планування є інструментом якісного економічного зростання, – наголошує вона, – Серед основних механізмів, які визначають такий розвиток, є містобудівна, а також землевпорядна документації. Ці документи регулюватимуть планування, забудови, а також іншого використання територій. Послідовна діяльність у цьому напрямі може стати каталізатором розвитку громад».

Тетяна Данилів зазначила, що сьогодні Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування здійснюється акцент на підвищенні компетентності представників тергромад при плануванні просторого розвитку ОТГ. З її слів, ІФ ЦРМС вже проведено ряд навчальних тренінгів. «Слухачам розповідаємо про головні етапи розробки містобудівної документації, про новації у чинному законодавстві, а також здійснюємо всебічну підтримку представників ОТГ у подальшій діяльності», – підсумувала Тетяна Данилів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *