Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведення заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

   

   
Районною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 11.09.2014 № 166 «Про утворення районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», яким затверджено склад робочого штабу і робочої групи та призначено відповідальних на місцях за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців південно-східних областей України та АР Крим.
Протягом 2014 року до районного штабу звернулось 77 сімей (143 особи), з них 4 сім’ї (7 осіб) з АР Крим. У 2014 році з території району вибуло 10 сімей (21 особа). Також в районі з 2014 року проживають 10 осіб (5 сімей), які до районного штабу не звертались. На кожну сім'ю заповнено інформаційно-реєстраційну картку, в якій зазначено потреби сім'ї.
Районним відділом управління державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно здійснюється перевірка об'єктів державної, комунальної та приватної власності, у яких можливе розміщення внутрішньо переміщених громадян. Так, можливе розміщення: у будинку дитини 10 дітей, у школі-інтернаті 15 дітей, у гуртожитку коледжу НТУ 3 дітей, у приватному будинку 3 осіб. Протягом 2014 року було розміщено у приватні будинки 9 осіб. В основному  питання розселення вирішується внутрішньо переміщеними громадянами самостійно (до родичів, знайомих).
Протягом 2014 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації продовжено виплату державних допомог 16 внутрішньо переміщеним громадянам та 68 сім'ям призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
У 2014 році управлінням Пенсійного фонду взято на облік для продовження виплати пенсій 40 внутрішньо переміщених громадян, 6 з них вибули з території району.
До районного центру зайнятості за наданням послуг протягом 2014 року звернулося 29 громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, з них 23 отримали довідку про взяття на облік, 18 осіб отримали статус безробітного, 5 осіб працевлаштовано. Всім особам, навіть, якщо немає документів, спеціалістами центру зайнятості надається інформація про наявні вакансії, навчальні заклади, надається консультації та правова допомога з питань працевлаштування або звільнення з роботи, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, інших послуг державної служби зайнятості.
Протягом 2014 року за медичною допомогою до закладів охорони здоров'я звернулось 13 внутрішньо переміщених громадян, з них 1 вагітна та 6 дітей. 3 дорослих та 1 дитину було госпіталізовано. Крім того, амбулаторне лікування пройшов інвалід І групи з м. Горлівка Донецької обл. та 1 особа з АР Крим знаходиться на диспансерному обліку в ендокринолога.
Відділом освіти району проводиться систематична робота по охопленню дошкільною та загальною освітою дітей, які перемістились із зони проведення АТО та з тимчасово окупованої території. В закладах освіти району у 2014 році на обліку перебувало 41 дитина, вибуло 10 дітей. Продовжує навчання 31 дитина: у дошкільних навчальних закладах – 6 дітей, у загальноосвітніх навчальних закладах – 25 дітей. Також у коледж НТУ переведено для продовження навчання 1 студента з АР Крим та 2 студентів із зони АТО.
За 2014 рік районним відділом управління державної міграційної служби зареєстровано місце проживання/перебування 22 громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим, Луганської та Донецької областей.
Протягом 2014 року районним управлінням юстиції громадянці, яка тимчасово переміщена з Луганської області, надавалась правова допомога з питань стягнення аліментів.
Протягом оздоровчої кампанії 2014 року відділом молоді та спорту райдержадміністрації оздоровлено 1 дитину з числа громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території АР Крим. До дня Святого Миколая 4 дітям внутрішньо переміщених сімей надано подарунки.
Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) протягом 2014 року внутрішньо переміщеним особам надавалась натуральна допомога. Натуральну допомогу одягом (вживаний одяг та взуття) отримали 10 сімей, 6 сімей отримали предмети гігієни (пральний порошок, мило туалетне, мило господарське) та 16 сімей отримали картоплю по 20 кг кожному.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *