Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведення пенсійної реформи є одним із пріоритетів Уряду

У головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 12 грудня відбувся семінар-навчання для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ організацій, на якому з лекцією на тему «Проведення пенсійної реформи – один із пріоритетів Уряду» виступив заступник начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Олійник.
Зокрема він повідомив про те, що метою пенсійної реформи є відновлення справедливості при визначенні пенсійних виплат – і сьогодні, і на майбутнє. Основна ідея – проста: якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. Окрім того, триває робота над запровадженням накопичувальної системи пенсійного страхування та розвитком добровільної системи недержавного пенсійного забезпечення.

Невід’ємною частиною пенсійної реформи є впровадження європейських стандартів функціонування органів Пенсійного фонду України, а використання сучасних інформаційних і управлінських технологій, єдиних стандартів якості обслуговування громадян мають зробити надання послуг українцям зручним і ефективним.

Завдяки впровадженню централізованої системи призначення та виплати пенсій мешканці області почали обслуговуватися не лише в управліннях Фонду на рівні району чи міста, а й безпосередньо в територіальних громадах, у центрах надання адміністративних послуг, у спеціальних агентських пунктах.

«Нові технології обслуговування громадян дозволили значно розширити коло дистанційних послуг, які надаються на веб-порталі Пенсійного фонду України. Зокрема, подання заяв на призначення і перерахунок пенсії, скарг, контроль за станом розгляду звернень до органів фонду, активація послуг, отримання онлайн-довідок. Роширення переліку послуг постійно триває», – наголосив Роман Олійник.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *