Проведено заходи в рамках відзначення Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_114558.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_114558.jpg)
Сьогодні, 9 грудня, до Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини з ініціативи керівництва Надвірнянської районної державної адміністрації, за сприяння служби в справах дітей проведено заходи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: проведено екскурсію до музею історії Надвірнянщини та музею нафтопаромислів Галичини. Після того дітям організовано обід у закладі швидкого харчування «Фаст-фуд».
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_115358.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_110943.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_114558.jpg)
Сьогодні, 9 грудня, до Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини з ініціативи керівництва Надвірнянської районної державної адміністрації, за сприяння служби в справах дітей проведено заходи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: проведено екскурсію до музею історії Надвірнянщини та музею нафтопаромислів Галичини. Після того дітям організовано обід у закладі швидкого харчування «Фаст-фуд».
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_122927.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/IMG_20151209_115358.jpg)
0 Коментарі