Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведено засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом

        20 травня в райдержадміністрації відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажи­рів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування.

        20 травня в райдержадміністрації відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажи­рів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування.

    Конкурс проводила оновлена  конкурсна комісія. Очолив комітет  з проведення конкурсів начальник управління  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят. В роботі комітету взяли участь керівник ДП «Івано-Франківськавтотранссервіс» – Роман  Гавриляк, депутат обласної ради Володимир Грабовецький, депутат Надвірнянської районної ради Андрій Крицький, завідувач сектору розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Михайло Угринюк, представники установ і організацій району та громадських організацій.

    На початку засідання конкурсна комісія, до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, відкрила конверти з пропозиціями учасників конкурсу, які претендували на перемогу в закритих торгах по 18 об’єктах конкурсів, а саме:

Надвірна – Бистриця -1;
Надвірна – Білозорино – 2;
Надвірна – Гаврилівка – 1;
Надвірна – Гвізд -3;
Надвірна – Гвізд – 5;
Надвірна – Делятин – 1;
Надвірна – Делятин – 2;
Надвірна – Делятин – 12;
Надвірна – Лісна Тарновиця – 2;
Надвірна – Мирне;
Надвірна – Молодків -1;
Надвірна – Молодків -4;
Надвірна – Назавизів;
Надвірна – Пасічна – 5;
Надвірна – Перерісль – 1;
Надвірна – Пнів – 1;
Надвірна – Саджавка;
Надвірна – Стримба                     
       За результатами розгляду пропозицій учасників торгів та результатами голосування конкурсний комітет вирішив визнати пасажирських перевізників на приміських автобусних  маршрутах загального користування.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *