Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведений семінар з новообраними сільськими та селищними головами

 

 
1 грудня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів семінар з міським, селищним та сільськими головами за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука. Богдан Зеленчук представив присутнім новообраних селищних, сільських голів, привітав з обранням на високу посаду,та представив і тих сільських голів, кому громада висловила довіру вже не вперше.

  Про проведення анкетування учасників АТО та  про надання субсидій доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Гурмак.За його словами на 01.12.2015 року на обліку в управлінні перебуває 299 учасників АТО з числа яких 134 надано статус учасника бойових дій. Повідомив, що Надвірнянський міжшкільний навчально-виборчий комбінат передбачає професійне навчання для учасників АТО за такими напрямками: оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, різальник по дереву та бересті, водій автотранспортних засобів категорії «В», водій автотранспортних засобів категорії «С», тракторист та ін. Також присутнім  роздано Анкети для визначення потреби в отриманні учасником антитерористичної операції пільг, компенсацій, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 Про співфінансування ремонту місцевих доріг доповів начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк.
  Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят розповів про залучення інвестицій в економіку територіальних громад.
   Крім того, на  семінарі  було розглянуто питання: про стан призову в Надвірнянському районі; про декларування доходів; про здачу територіальними виборчими комісіями документів в архів.
   Після обговорення вищезазначених питань були підведені підсумки та надані відповідні доручення.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *