Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд за містами та районами області у січні–березні 2016 року

Головне управління статистики інформує.У січні–березні 2016р. вобласті прийнято в експлуатацію157,3тис.м2 загальної площі житла, що на 35,5% більше порівняно з відповідними періодом минулого року. 

Головне управління статистики інформує.У січні–березні 2016р. вобласті прийнято в експлуатацію157,3тис.м2 загальної площі житла, що на 35,5% більше порівняно з відповідними періодом минулого року. 
Збільшення обсягу прийнятого в експлуатацію житлавідбулося у більшості міських рад і районів, зокрема: на території Верховинського району – в 3,5 раза,  Коломийського –  в 2,5 раза, Болехівської і Яремчанської міських рад, міст Калуша і Коломиї, Богородчанського, Городенківського, Рожнятівського районів – в 1,5–1,9 раза. По інших містах і районах області збільшення обсягу житлового будівництва склало від 0,4% по Івано-Франківській міській раді до 41% у Тисменицькому районі. Водночас зменшено обсяги у місті Бурштині (на 32,4%), Долинському (18,3%) та Тлумацькому (0,3%) районах.
За обсягами прийнятого в експлуатацію житла першість посідаєІвано-Франківська міська рада(18,7% загальнообласного обсягу).Також значною є частка житла, що прийнято в експлуатацію у Тисменицькому(11,5%),Коломийському (8,9%), Рожнятівському (7,9%), Богородчанському (6,7%) районах,місті Коломиї (6,5%), Яремчанській міській раді (6,3%), Надвірнянському (5,8%) та Косівському (5,5%) районах. Частка інших міст та районів коливалася в межах від 0,6% до 3,9%.
У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято1,1 тис.м2 житла, щовідповідає 2 місцю серед регіонів України.При цьому, територіальна диспропорція за даним показникомскладає20 разів:максимальне значення у січні–березні 2016р.спостерігалося вЯремчанській міській  раді – 4,4 тис.м2,мінімальне – у Рогатинському районі – 221 м2.
Середній розмір помешкання по області становив 142 м2 загальної площі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається у Яремчанській (283 м2), найнижче – у Івано-Франківській (83,8 м2) міських радах.
Із об’єктів соціальної сфериу І кварталі 2016р.прийнято вексплуатацію загальноосвітній навчальний заклад в місті Бурштині, лікарню в Долинському районі, амбулаторно-поліклінічні закладив місті Коломиї таБогородчанському районі,фізкультурно-оздоровчий комплекс в місті Івано-Франківську, спортивний зал в Тлумацькому районі,спортивний майданчик в Коломийському районі, сцену на стадіоні в Калуському районі.
Протягом січня–березня 2016р. в області прийнято в експлуатаціюряд об’єктів і потужностей, середяких установка для виробництва вібропресованої бетонної продукції в місті Івано-Франківську,деревообробний цех у Рожнятівськомурайоні,свердловина газова зрозвідувального буріння в Снятинському районі,місцеві трубопроводи для транспортування газу в Долинському, Коломийському і Рожнятівському районах, очисні споруди в місті Галичі, заклади громадського харчування в місті Коломиї, Коломийському, Косівському та  Тисменицькому районах, автостанція уРожнятівському районі,станція технічного обслуговування автомобілів в Коломийському районі, готель в Яремчанській міській раді, готельно-відпочинковий комплекс в Тисменицькому районі та інші.
 
 
 
Начальник                                                                                   О.В. Бліннікова    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *