Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Приїзд у район народного депутата України Анатолія Матвієнка

  

  
 
 
19 жовтня з робочою поїздкою Надвірнянський  район відвідав народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань  бюджету Матвієнко Анатолій Сергійович.

Парламентарій зустрівся з головою райдержадміністрації Олександром Кенізом, головою районної ради Василем Поповичем, першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Тодоруком  та заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком.  

Під час зустрічі нардеп  побував в смт. Делятин, де було обговорено питання ремонту доріг, зокрема йшла мова про  ділянку автомобільної дороги загального користування, місцевого значення Делятин-Яблунів на яку передбачено 1,8 млн.грн. з державного фонду регіонального розвитку, а також співфінансування з місцевих бюджетів 200 тис.грн.

В  ході зустрічі Анатолій Матвієнко оглянув об’єкти соціальної сфери (районний будинок культури, музей історії Надвірнянщини, Надвірнянська музична школа, ЗОШ №2 та дошкільний навчальний заклад «Сніжинка»)  у Надвірній на які було виділено у 2015 році кошти для проведення ремонтних робіт.  Цього ж дня народний депутат України був гостем студії ТРК «Надвірна».  Також зустрівся з надвірнянцями у приміщенні «Просвіти».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *