Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські аграрії готуються до Міжнародної виставки «АГРО-2016»

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду з питань підготовки та участі сільськогосподарських та переробних підприємств області у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка відбудеться з 8 по 11 червня на території Національного комплексу «Експоцентр» України в м. Київ.

У нараді взяли участь, зокрема,  начальник відділу агропромислового розвитку Надвірнянської райдержадміністрації Михайло Клюфінський, заступники голів райдержадміністрації, що ведуть питання агропромислового комплексу, керівники підприємств та організацій, які будуть експонувати свою продукцію на виставці.

Виставка «АГРО» – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. У цьому році у ній візьмуть участь представники з 12 держав світу, серед яких: США, Китай, Індія, Данія, Німеччина та ін.

Івано-Франківська область традиційно бере участь у даному виставковому заході. Цього року про участь заявили близько 40 сільськогосподарських та переробних підприємств області, якими, крім м'ясо-молочної та спиртової промисловості, буде представлена екологічно чиста продукція (лохина, чаї, сири, в тому числі і козячі, сухофрукти, джеми, білі гриби). Також планується експонувати вироби народних умільців Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *