Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітали енергетиків району

    

    
    22 грудня 2015 року  в приміщенні державної податкової інспекції відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика. Участь в урочистостях взяли   заступник технічного директора ПАТ "Прикарпаттяобленерго", куратор філії Володимир Бондаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук заступник, міського голови Василь Василенко.
  

  «Від вашої роботи залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Бажаю всім енергетикам нашого міста безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!», – підкреслив Олександр Кеніз.    Керівники району висловили слова вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках, звернувши увагу на те, що в цей важкий час незавжди стабільне постачання електроенергії залежить від самих енергетиків.
 
  

    Розпочав захід директор філії Дмиро Буняк, коротко прозвітував про діяльність філії  у 2015 році. Зазначив, що колектив, крім виконання своїх безпосередніх обов’язків, бере активну участь у внутрішньому житті компанії та у волонтерській роботі. Привітав колег з наступаючими новорічними і різдвяними святами.
 
  Кращим працівникам енергетичної галузі району було вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради, міської ради. Також Дмитро Буняк спільно з Володимиром Бондаренком відзначили кращих працівників професії дипломами, грамотами, подяками та грошовими преміями.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *